Od początku istnienia naszej firmy, zorganizowaliśmy już tysiące przeprowadzek, a każda z nich to nowy etap życia naszych klientów. Bardzo często są to kamienie milowe, które przynoszą zmiany na lepsze – rozpoczęcie dorosłego życia, awans, powiększenie rodziny. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak ważnych dla Was chwilach i staramy się, aby wszystko odbyło się po Waszej myśli. Kiedy nasi wykwalifikowani pracownicy zadbają o najdrobniejszy szczegół, Ty możesz zająć się aranżacją nowej przestrzeni.

Przeprowadzka na własną rękę, czy wynajęcie firmy?

Przeprowadzki mieszkań realizowane na własną rękę mogą okazać się uciążliwe. Bardzo często brakuje kartonów, odpowiedniego samochodu, osób, które pomogą w pakowaniu i znoszeniu mebli, a przede wszystkim czasu, który w życiu każdego z nas jest na wagę złota.

Zdarza się, że nasi Klienci nie zdają sobie sprawy z ilości posiadanych rzeczy. Kanapy, fotele, komody, łóżka, szafki kuchenne, lustra, obrazy – niektóre z nich mogą okazać się bardzo ciężkie i kłopotliwe do wyniesienia przez drzwi wejściowe. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Decydując się na usługi firmy przeprowadzkowej Master Moving, zapewniamy wszystko, co niezbędne – pudła, kartony, folie, pianki oraz pozostałe środki, które pozwolą zabezpieczyć Twoje mienie. Jeżeli skorzystasz z pomocy profesjonalistów, możesz uniknąć uszkodzenia ważnych dla Ciebie przedmiotów.

Jak wygląda proces realizacji przeprowadzki?

Niezależnie od tego, jak dużo rzeczy masz do przewiezienia oraz jak mogą być one trudne do przetransportowania – podejmiemy się każdego zlecenia. Po otrzymaniu zgłoszenia: telefonicznie, mailowo, bądź przez formularz kontaktowy – nasz pracownik oddzwoni, aby umówić się na dogodny termin spotkania. Na miejscu sporządzamy listę rzeczy do spakowania, która uwzględnia wszelkie parametry i ilość przedmiotów do przetransportowania. Po dokonaniu analizy tworzymy ofertę cenową, którą przesyłamy do Twojej akceptacji. Należy zaznaczyć, że wstępną wycenę wykonujemy całkowicie niezobowiązująco i bezpłatnie. Po zatwierdzeniu naszej oferty ustalamy dzień przeprowadzki oraz wszelkie szczegóły z nią związane.

Kiedy nadejdzie dzień przeprowadzki Twojego mieszkania:

1. Przyjedziemy do Ciebie, wykonamy niezbędny demontaż i spakujemy rzeczy.

2. Zabezpieczymy wszystkie przedmioty, odpowiednio oznaczymy i przygotujemy do transportu.

3. Przewieziemy wszystko pod wskazany adres.

4. Rozpakujemy kartony w nowym mieszkaniu.

5. Zmontujemy meble oraz ustawimy je we wskazanych miejscach.

Bez względu na to, czy chciałbyś zorganizować przeprowadzkę w Krakowie, czy przenieść się na drugi koniec Polski, każde nasze zlecenie traktujemy równie priorytetowo. Przeprowadzki mieszkań realizujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Jeżeli nie możesz przeprowadzić się od razu do nowego mieszkania i szukasz miejsca, w którym bezpiecznie ulokujesz swoje rzeczy, oferujemy również możliwość przechowania ich w naszym magazynie.

Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia, ubezpieczenia i certyfikaty bezpieczeństwa!  Skontaktuj się z nami, wyślij wiadomość lub zadzwoń.