Znalezienie odpowiedniej przechowalni mebli może okazać się nie lada wyzwaniem. Opony samochodowe, sprzęt sportowy, elementy wyposażenia domu, mieszkania, a także biura – te wszystkie rzeczy trzeba przecież gdzieś schować.

W naszym magazynie niedaleko Krakowa możesz przechować swoje rzeczy tak długo, jak tego potrzebujesz. Powierzone nam przedmioty na czas magazynowania zostają odpowiednio zabezpieczone, zapakowane, a następnie ułożone w specjalnie do tego przeznaczonych boksach. Boksy są zamykane, więc osoby postronne nie mają do nich dostępu. Jeśli będziesz chciał odebrać którąkolwiek z przechowywanych rzeczy, przygotujemy wszystko, czego potrzebujesz do transportu lub zawieziemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Dlaczego warto przechowywać swoje mienie w naszym magazynie?

Skorzystanie z usług przechowalni mebli to bardzo korzystne rozwiązanie, jeżeli planujesz remont lokalu lub stoisz przed koniecznością zwolnienia mieszkania, a termin odbioru nowego lokum się opóźnia.

Nasz kompleks biurowo-magazynowy został przystosowany do przechowywania mebli, rzeźb, obrazów, a także pozostałych przedmiotów o nietypowych kształtach, rozmiarach lub których struktura sprawia, że łatwo je uszkodzić. Gwarantujemy, że pozostawione pod naszą opieką mienie będzie w idealnym stanie nawet po upływie kilku lat spędzonych w magazynie. Rejestrujemy oraz monitorujemy wysokość temperatury, więc możesz być pewien, że Twoja własność będzie oczekiwać na odbiór lub dalszy transport w bardzo dobrych warunkach.

Wszystkie powierzone nam przedmioty są dokładnie opisywane i katalogowane, dlatego w momencie zgłoszenia chęci odbioru którejkolwiek z rzeczy bardzo szybko ją dla Ciebie przygotujemy.

Przechowalnia dla osób indywidualnych oraz firm.

Osoby, które mieszkają w dużych miastach, bardzo często narzekają na brak przestrzeni magazynowej. Komórki lokatorskie są zazwyczaj bardzo małe, a posiadanie garażu na wyłączność jest luksusem dostępnym dla nielicznych. Istnieje wiele sytuacji, kiedy skorzystanie z przechowalni może okazać się najlepszym rozwiązaniem:

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz magazynu:

Nie przepłacaj za duży magazyn, jeżeli nie potrzebujesz tak wiele przestrzeni. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny.