Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ cena przeprowadzek uwarunkowana jest wieloma czynnikami. Staramy się zaoferować najniższą cenę, biorąc pod uwagę:

Po zapoznaniu się z Waszymi oczekiwaniami przedstawiamy całkowicie bezpłatną wycenę. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości lub uważasz, że nie stać Cię na przeprowadzkę zrealizowaną przez naszą firmę – skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy i daj się zaskoczyć konkurencyjną wyceną całego przedsięwzięcia.

Jesteśmy w stanie zaoferować pomoc przy przeprowadzce lokalnie, w kraju i za granicą, nie narażając naszych Klientów na zbędne koszty.

Podczas realizacji każdego zlecenia, bez względu na ustalone działania, otrzymujesz:

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne zniżki.

Cennik przeprowadzek międzynarodowych

Przy ustalaniu ceny przeprowadzek międzynarodowych najistotniejszym czynnikiem jest koszt przejechanych kilometrów. Mamy na uwadze zarówno odległość pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku oraz ewentualne dodatkowe opłaty na trasie (opłaty za autostradę). Trasy przejazdu naszych pracowników ustalamy zawsze tak, aby wybrać najtańsze rozwiązanie.

W celu ustalenia wstępnej wyceny prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania, podczas którego zbierzemy wszystkie informacje niezbędne do przygotowania wyceny. Po Twojej akceptacji ustalimy termin przeprowadzki. Wstępną wycenę wykonujemy bezpłatnie.

Cennik magazynowania

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, uruchomiliśmy usługę magazynowania przewożonych ładunków. Jeżeli nie masz możliwości przechowania rzeczy po przeprowadzce w nowym mieszkaniu lub po prostu brakuje Ci miejsca na sezonowe przedmioty, możesz skorzystać z naszej przechowalni niedaleko Krakowa.

Ceny są uzależnione od ilości i wielkości rzeczy, które chcesz nam powierzyć oraz czasu, przez który będziemy przechowywać je w magazynie. Do mniejszych ładunków przygotowaliśmy specjalne boxy, natomiast w przypadku potrzeby skorzystania z dużej przestrzeni, możesz wynająć całe kontenery. Wszystkie przedmioty są dokładnie zabezpieczone i są niedostępne dla osób postronnych. Do momentu zgłoszenia przez Ciebie chęci odbioru będą przechowywane w odpowiednich warunkach – cały czas monitorujemy temperaturę i wilgotność powietrza. Dla osób wynajmujących długoterminowo przestrzeń magazynową przygotowaliśmy specjalne rabaty.