Przechowywanie mebli oraz innych rzeczy zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Warunki mieszkaniowe i dynamiczny tryb życia wymuszają na nas sięganie po rozwiązania, które pomogą zaoszczędzić czas oraz pieniądze, konieczne w innym przypadku do przewożenia i magazynowania naszego mienia.

Przechowywanie mienia stanowi bardzo atrakcyjne rozwiązanie na bezpieczne magazynowanie rzeczy takich jak meble, różnego typu sprzęty oraz przedmioty większych gabarytów, na które brakuje nam miejsca. To jednak nie jedyna sytuacja, w której warto skorzystać z podobnej usługi. To szczególnie opłacalna opcja dla osób, które są w trakcie przeprowadzki lub remontu, a także dla wszystkich osób, które często zmieniają miejsce zamieszkania. Poznaj kilka powodów dla których korzystanie z profesjonalnej przechowalni mienia zyskuje z każdym rokiem coraz większą popularność. 

Przechowywanie mienia w Master Moving

Usługa magazynowania mienia w Master Moving została uruchomiona, aby nasza firma mogła jak najlepiej dopasować się do potrzeb poszczególnych klientów. Kiedy warto z niej skorzystać? Szczególnie w sytuacji, kiedy brakuje możliwości na przechowanie rzeczy: 

Jeśli posiadasz sprzęty lub meble, które wymagają przechowywania w odpowiednich warunkach, zachęcamy do skorzystania z naszej przechowalni ulokowanej pod Krakowem. W zależności od wielkości poszczególnych przedmiotów, dla mniejszych ładunków dostępne są specjalne boxy. W przypadku potrzeby skorzystania z większej przestrzeni, istnieje także możliwość wynajęcia całych kontenerów. 

Co zyskujesz decydując się na przechowywanie mienia z Master Moving? Przede wszystkim bezpieczeństwo. Wszystkie przedmioty są przez nas odpowiednio zabezpieczane i przechowywane w sposób niedostępne dla osób postronnych. Gwarantujemy także optymalne warunki dla przechowywania, ponieważ dysponujemy przestrzenią monitorowaną pod kątem temperatury oraz wilgotności powietrza.

Przechowywanie mebli – cena dopasowana do Twoich potrzeb

Nie zawsze lokal do którego się przenosimy jest dostępny w tym samym momencie, kiedy opuszczamy poprzednie miejsce. Może się okazać, że między momentem wyprowadzki, a otrzymania pełnego dostępu do nowego lokum nasze rzeczy trzeba przez jakiś czas przechować w bezpiecznym miejscu. 

W porównaniu z koniecznością kilkukrotnego opłacania transportu i ekipy, która przeniesie nasze rzeczy, atrakcyjną cenowo alternatywą okazuje się właśnie przechowywanie mebli. Cena magazynowania będzie uzależniona przede wszystkim od: 

Co ważne, staramy się ułatwić przechowywanie długoterminowe wszystkim osobom, które poszukują takiej opcji. Z tego powodu dla osób, które wynajmują przestrzeń magazynową na dłuższy okres, oferujemy zniżki i rabaty. Dzięki temu można mieć pewność, że powierzenie mienia w nasze ręce będzie nie tylko bezpieczne, ale także opłacalne i przyjazne dla budżetu.

Przechowywanie mebli – cennik, a rozwiązanie “darmowe”

Wybierając profesjonalne przechowywanie mebli cennik dopasować można do konkretnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu finalny koszt będzie zależny od ilości i wielkości przechowywanego mienia, a nie od uśrednionych stawek. To także wspomniana już możliwość przechowywania cennych sprzętów i mebli w dostosowanych do tego warunkach. 

Moment zmiany lokum jest nierozłącznie związany z kosztami. Czy to sprzedając i kupując nowy dom, wynajmując większe mieszkanie, czy decydując się na zmianę przestrzeni biurowej, trzeba liczyć się z koniecznością poniesienia kosztów transportu, pakowania, zabezpieczenia, a często także – przechowania. Czy jednak warto poszukiwać oszczędności w tym miejscu?

Bardzo często zdarza się, że przy przenosinach prosimy rodzinę i znajomych o możliwość przechowania u nich naszych rzeczy. Pamiętajmy jednak, że taki sposób magazynowania mebli lub rzeczy osobistych może wiązać się z brakiem optymalnych warunków do ich przechowywania oraz ryzykiem ich uszkodzenia. Takie “darmowe” przechowywanie może zaowocować koniecznością naprawy lub zakupienia nowych rzeczy, nie wspominając już o tym, że wiąże się z utrudnieniami dla osób, które udostępniają nam przestrzeń. 

Podobne rozwiązania zupełnie nie są odpowiednie w przypadku przenosin biur i instytucji, które muszą przechować poufne dokumenty czy archiwa. Tego typu mienie musi znaleźć bezpieczne schronienie w dedykowanej do tego przestrzeni, gdzie nie będą miały do niego dostępu osoby postronne. Dzięki temu odbierając swoje mienie z przechowalni (lub zamawiając jego dostawę pod wskazany adres), możesz mieć pewność, że trafi ono w Twoje ręce w nienaruszonym stanie.